Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 10-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Obchodní podmínky
 3. Formulář na vrácení zboží

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY (VRÁCENÍ ZBOŽÍ)

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit a my vám vrátíme peníze. V případě, že vracíte celou objednávku, bude vám poslána částka včetně poštovné, pokud bylo v původní objednávce hrazeno. 

Vrácené zboží nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete nám jej v originálním nepoškozeném obalu se všemi etiketami od výrobce, s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě nebo průvodní dopis obsahující číslo objednávky, vaše jméno a telefon. Dopravu zboží od zákazníka hradí vždy zákazník. Pro rychlejší vyřízení vyplňte formulář.

Zboží odešlete doporučeně na adresu:
Rajvyrobku.cz, Na břehu 567/9, Praha 9 - 19000                                                                                      
Zásilku neposílejte na dobírku.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

 1. Napište průvodní dopis, do kterého uveďte jaké zboží požadujete vyměnit, dále číslo objednávky (popř. přiložte kopii faktury), vaše jméno a tel. číslo.
 2. Zboží zašlete, spolu s průvodním dopisem na adresu provozovny internetového obchodu : 
  Rajvyrobku.cz, Na břehu 567/9, Praha 9 - 19000 
 3. Po přijetí zboží zpracujeme vaší žádost a požadované zboží vám bezplatně zašleme na adresu uvedenou v objednávce.

 

Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího. Kupující je rovněž povinen uhradit novou cenu dopravy v případě výměny zboží.

 •     Cena nového zboží je stejná - v tomto případě při převzetí nové zásilky platíte pouze poštovné.
 • Cena nového zboží je vyšší - platíte rozdíl v ceně + poštovné.
 • Cena nového zboží je nižší - od ceny vráceného zboží odečteme cenu nového zboží a poštovné, vzniklý přeplatek vám zašleme zpět na účet a při převzetí nového balíčku neplatíte již nic. V případě, že by po odečtení výše uvedeného vznikl nedoplatek, bude vám tento doúčtován.

Pokud bylo v objednávce, z níž zákazník zboží vrací, využito poštovné zdarma a hodnota vraceného zboží snížila původní cenu objednávky pod 1500 Kč, bude poštovné zákazníkovi doúčtováno ponížením částky za vrácené zboží.

 

REKLAMACE

 1. Napište průvodní dopis, do kterého uveďte popis závady na zboží, dále číslo objednávky (popř. přiložte kopii faktury), vaše jméno a tel. číslo.
 2. Zboží zašlete, spolu s průvodním dopisem na adresu provozovny internetového obchodu :
  Rajvyrobku.cz, Na břehu 567/9, Praha 9 - 19000
 3. Po přijetí reklamovaného zboží posoudíme jeho stav. Pokud bude reklamace akceptována, zašleme vám nové zboží, popřípadě vrátíme peníze, pokud již zboží nebude v naší nabídce.

Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30-ti dnů od jejího uplatnění. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě má spotřebitel právo na výměnu věci za stejnou novou bezvadnou věc, nebo může od smlouvy odstoupit. Výběr mezi výměnou věci a odstoupením od smlouvy náleží spotřebiteli. Pokud je to možné, řešíme reklamace ihned.

Rozsah záruky

Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě:

 • opotřebení věci jejím obvyklým užíváním
 • nesprávnou údržbou
 • zboží, u kterého vypršela záruka dnem uplatnění reklamace.

Záruční doba

Pro kupujícího je záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší. Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny výrobku v záruční době začne záruka běžet znovu od převzetí nové věci. Je-li na výrobku, jeho obalu nebo v návodu vyznačena v souladu se zvláštními právními předpisy lhůta k použití, skončí záruční doba uplynutím této lhůty.

Záruční list

Prodávající poskytuje záruku písemnou formou (záruční list). Umožňuje-li to povaha věci, postačuje namísto záručního listu vydat kupujícímu doklad o zakoupení věci - faktura, obsahující údaje, které musí obsahovat záruční list. Pokud je poskytována delší než zákonná záruka, prodávající určí podmínky a rozsah prodloužení záruky v záručním listě. Záruční list musí obsahovat jméno a příjmení, název nebo obchodní firmu prodávajícího, IČ, sídlo, jde-li o právnickou osobu, nebo bydliště, jde-li o fyzickou osobu.

Formulář pro vrácení zboží

Zákazník *
Email *
Telefon *
Zbožím vracím z důvodu
Číslo objednávky nebo faktury *
Název reklamovaného zboží *
Popis problému se zbožím *
Opište text z obrázku*

Novinky z našeho blogu

Jaké pomůcky si pořídit pro své domácí mazlíčky
22.12.2022
Jaké pomůcky si pořídit pro své domácí mazlíčky
Ať už si do domácnosti pořizujete kočku, psa nebo další zvířátko, vždy je potřeba dokoupit různé chovatelské potřeby. číst celé
Jak správně seškrabávat stírací mapy
04.05.2022
Jak správně seškrabávat stírací mapy
Hledáte zajímavý dárek pro své blízké? Chcete s dětmi trávit volný čas a plánujete výlety? Můžete odškrtávat na mapě navštívená místa. Stírací mapy na... číst celé
Jak nosit dřevěného motýlka?
30.01.2020
Jak nosit dřevěného motýlka?
Když vidíte motýlka na krku člověka, vidíte eleganci, styl, dobře oblečeného muže. Možná byste však někdy chtěli obvyklé trendy trochu porušit a vytvo... číst celé
Proč je vhodné používat vakuové pytle
31.05.2019
Proč je vhodné používat vakuové pytle
Vakuové pytle jsou velmi funkční doplňky, které můžeme použít k uskladnění oděvů, lůžkovin nebo potravin. Jaké jsou výhody a proč stojí za to do nich ... číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek a přejeme příjemné nakupování 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz